zeznanie podatkowe
Zeznanie podatkowe – jak wypełnić bezbłędnie?
July 14, 2020
ZUS
Czy każdy przedsiębiorca musi płacić ZUS?
October 16, 2020

Gdzie szukać sprawdzonego księgowego?

Dobry księgowy

Posiadasz firmę? Musisz koniecznie zająć się wszelkimi formalnościami związanymi z jej prowadzeniem! Jednakże samodzielne prowadzenie księgowości nie jest ani szybkie, ani proste. Ciągle zmieniające się przepisy nie sprzyjają możliwości samodzielnego poprowadzenia spraw księgowych. Z tego też powodu właściciele wielu firm decydują się na znalezienie księgowego, który zajmie się prowadzeniem dokumentacji księgowej. Tylko gdzie szukasz sprawdzonej osoby?

Dobry księgowy – czyli jaki?

Na początek warto jednak zastanowić się, jaki jest sprawdzony księgowy? Powinna to być osoba, która ma kilka ważnych cech:

  • Doświadczenie – to bardzo ważna cecha, doświadczenie jest kluczowe do tego, aby współpraca z księgowym przebiegała sprawnie.

  • Możesz mu zaufać – osoba, która zajmować się będzie finansami firmy, musi być godna zaufania!

  • Jest na bieżąco z przepisami – przepisy dotyczące podatków i innych obowiązków finansowych przedsiębiorców często ulegają zmianom. Dlatego ważne jest, aby biuro rachunkowe było na bieżąco z tymi zmianami, a jego pracownicy na bieżąco aktualizowali swoją wiedzę.

  • Ma dla Twojej firmy czas – dobry księgowy powinien zawsze znaleźć czas dla Ciebie i Twojej firmy, pomóc w przypadku wątpliwości, doradzić i zająć się dokumentami jak najszybciej.

Dobry księgowy jest osobą, która prowadzić będzie dla Twojej firmy pełne doradztwo finansowe, kadrowe i płacowe!

Gdzie szukasz sprawdzonego księgowego?

Prowadzenie ksiąg handlowych, obliczanie podatków, zamykanie roku podatkowego, sprawdzanie dokumentów, rozliczanie pracowników i tworzenie listy płac, wpłata zaliczek skarbowych do urzędów… Gdzie znaleźć godną zaufania osobę, która wszystkimi tymi sprawami będzie się zajmować?

Nie musisz szukać dalej – mamy doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości dla firm! Nasza kancelaria księgowo-rachunkowa to wiele lat doświadczenia z zakresu prowadzenia kompleksowej rachunkowości dla firmy. Współpraca z naszym biurem rachunkowym na pewno będzie owocna i zadowalająca! Kompleksowe doświadczenie sprawia, że bez problemów radzimy sobie zarówno w małych, jak i średnich firmach o różnych profilach działalności.